Enter your keyword

Hakkımızda

ESA TOPTAN

HAKKIMIZDA

1993 yılında sektöre giriş yapan Değirmenci ailesi 25 yılı aşkın tecrübe ile Esa Toptan Ambalaj Gıda ve Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. hizmet vermektedir. Esa Toptan 1993’lü yıllardan bu yana faaliyette olduğu sektörde, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirerek, son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını saptamayı ve bu çerçevede müşteri ile bir çözüm ortağı olarak çalışmayı prensip edinen ESA TOPTAN, satış öncesi ve sonrası hizmete büyük önem vererek ilişki içinde bulunduğu firmalarla sürekli birlikteliği öngörmektedir.

ESA TOPTAN’da müşteri beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması hedeflenerek; firma müşteri, tedarikçi bütünlüğünde sürdürülen çalışmalarla teknolojik ilerlemeler VE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER günü gününe takip edilmekte, gelişen pazar taleplerini karşılayabilmek amacıyla YENİ ÜRÜNLERLE  sürekli GELİŞİME AYAK UYDURMAKTADIR.

853

Mutlu Müşteri

620

Ürün

27

Yıllık Deneyim

KALİTE POLİTİKAMIZ

Esa Toptan Ambalaj Gıda ve Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. 1993’lü yıllardan bu yana faaliyette olduğu sektörde, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirerek, son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar. Firmanın sahip olduğu ISO 22000 ve ISO 9000 belgeleri güvenilirliğin önemli göstergeleridir.

Değerlerine sahip çıkan, takım çalışmasını seven, müşteri odaklı yürüttüğü görev anlayışı ve sorumluluk bilinciyle dürüst ve şeffaf, kendini geliştiren, yenilikçi ve bütün bunları yaparken çevre ve toplum kurallarına duyarlı, sahip olduğumuz teknoloji ve eğitimli kadromuz ile sürekli aynı kalitede ürünler üretmek.

Çalışanlarımızın üstün gayretleri ve ekip çalışmasının arttırdığı verimlilik ile sürekli gelişen, müşteri memnuniyetini en üst sıraya çıkaran bir marka olmak.